Nieuwe Talenten RPhO Academy ’24/’25

8 oktober 2024

Voor het derde jaar op rij verwelkomt het Batavierhuis per 1 oktober 2024 acht nieuwe internationale talenten van de RPhO Academy.

De RPhO Academy is een initiatief van het Rotterdams Philharmonisch Orkest dat is gericht op de ontwikkeling van jong symfonisch talent. De academisten krijgen de kans mee te spelen in de orkestfamilie en ontvangen intensieve begeleiding en onderwijs. Daarnaast biedt het programma ze de ruimte om de ontwikkeling van symfonische muziek en het orkest te ontdekken, waarmee hun carrière een vliegende start krijgt.

In samenwerking met het Rotterdams Philharmonisch Orkest, biedt het Batavierhuis de musici gedurende het academiejaar de gelegenheid om dagelijks te komen oefenen en repeteren in het huis én onderdeel te worden van de netwerken die er samenkomen.

De acht muzikanten die gedurende seizoen ‘24/’25 onderdeel zijn van de RPhO Academy én zich tegelijkertijd aansluiten bij de Bataviergemeenschap zijn:

Vera Beumer – viool
Pauli Paananen  – viool
Anabel Avendaño – altviool
Gustaw Bafeltowski  – cello
Mario Asensio Hérnandez  – contrabas
Tobias Furholt – slagwerk
Yanyi Zeng – tuba
Simon Dallmeier – fagot

Meer informatie over de RPhO Academy vind je hier.

Nieuwe Talenten RPhO Academy ’24/’25
Batavier Yanna Pelser wint Keep an Eye Productieprijs 2026 9 april 2026

Batavier Yanna Pelser wint Keep an Eye Productieprijs 2026

Yanna Pelser wint de Keep an Eye Productieprijs voor haar voorstelling ‘Kri’, een theatrale en muzikale ervaring voor jong en oud waarin muziek, beweging en poppenspel samenkomen.

Lees meer
Batavier Flip Noorman is genomineerd voor de Annie M.G. Schmidtprijs 21 maart 2026

Batavier Flip Noorman is genomineerd voor de Annie M.G. Schmidtprijs

Met het nummer 'Ik heb mijn moeder gevraagd hoe het voor haar is' is Flip Noorman een van de zes genomineerden voor de Annie M.G. Schmidtprijs 2025!

Lees meer